S
la acest preț produs este foarte bun
produsele Audio-Technica prezintă siguranță și calitate indiferent de clasa
sunt foarte mulțumit
sunt foarte mulțumit
0
0
semnaleaza un abuz
V
Util
Foarte bun folosit în pereche stereo pentru înregistrare de cor (soprano / alto / tenor), chitară acustică, grupuri instrumente cu coarde (viori, viole, violoncele).
0
0
semnaleaza un abuz
ZT
super
Le-am folosit la instrumente si grupuri de voci. Un sunet placut, capteaza bine, dar trebuie avut grija la feedback.
0
0
semnaleaza un abuz
S
CEL MAI BUN MICROFON
RECOMAND CU INCREDERE PENTRU CA ESTE FOARTE BUN
0
0
semnaleaza un abuz
a
Un microfon bun
Sunet curat, cat de cat profesionist la un pret atragator. Pentru pret, isi face treaba bine.
0
0
semnaleaza un abuz