AB
Impresie bună
Am făcut comandă de flaut culoare turcoaz, in imaginile de prezentare arata grozav (in special din cauza culorii am comandat) însă culoarea instrumentului primit e mai întunecată, mai aproape de albastru, fapt care nu ne place....
Referitor la calitatea instrumentului am făcut apel la un absolvent de școală muzicală care a făcut o scurtă proba și ne-a spus că sună bine, si pare construit bine, mai bun de cat se aștepta (in raport cu prețul)
În concluzie părerea mea este bună, dacă vor apărea probleme voi reveni cu comentarii.
Referitor la calitatea instrumentului am făcut apel la un absolvent de școală muzicală care a făcut o scurtă proba și ne-a spus că sună bine, si pare construit bine, mai bun de cat se aștepta (in raport cu prețul)
În concluzie părerea mea este bună, dacă vor apărea probleme voi reveni cu comentarii.
0
0
semnaleaza un abuz