MP
Un difuzor calibrat pentru sunetul de joase
Am cumpărat doua bucăți,leam montatbpe doua unități active de la pronomic 800w rms dar nu cred ca are abia îl mișcă la volumul de limita,am schimbat pebo putere de la the amp 2200 și duduie pe inteles este un difuzor original puternic ca și construcție și rezista la putere mare am montat un senzor de temperatura pe șasiul difuzorului pentru interes personal și nu urca mai mult de 39 de grade,asta forjat bine rău,și fără distorsiuni este o marca italiană de renume
0
0
semnaleaza un abuz