m
Faine, sunet clar
Intotdeauna m a placut boxele de la Yamaha, sunet clar si puternic, le folosesc (2) ca monitoare stereo pentru piane/clape, de recomendat. le am de 3 ani.
0
0
semnaleaza un abuz
PB
Supet sunet
am doua bucati de 4 ani
La cat sunt de mici au un sunet puternic .Daca mai iau doua am putere
mare
recomand
La cat sunt de mici au un sunet puternic .Daca mai iau doua am putere
mare
recomand
0
0
semnaleaza un abuz